Mehmet Nadir YAĞCI
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR
Burdur E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda personelin katıldığı kan ve kök hücre bağışı kampanyası yapıldı.

     Burdur Cezaevi'nde 29 Ekim- 4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla düzenlenen kampanya kapsamında Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Cezaevi Savcısı Atilla Boztoprak, Cezaevi Müdürü Ali Başekin, Cezaevi Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Hakan Şimşek ile kurum idari personeli ve infaz koruma memurları kan ve kök hücre bağışında bulundu.

     Kan bağışı öncesinde Kızılay Kan Merkezi yetkilisi Özgür Beken tarafından personele 'Kan Bağışı ve Önemi' konulu konferans verildi.

     Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, toplumsal sorumluluk ve farkındalığı artırmak adına kan bağışı kampanyalarını desteklediklerini ve önemli bulduklarını belirterek, "Kan bağışı kampanyasına katılan başta kurum müdürü olmak üzere tüm personele teşekkür ediyorum. Kök hücre bağışının da çok önemli olduğunu düşünüyorum. İnşallah ihtiyacı olanlara fayda sağlayacaktır" dedi.

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Burdur Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Webmaster : Memduh GÜMEN (Bilgi İşlem Şefi) - Son güncelleme: 30/07/2017