Mehmet Nadir YAĞCI
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR
Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı ile Savcı ve Hakimler için Veda Yemeği Düzenlendi

    Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 31.05.2019 tarih ve 601 sayılı Adli Yargı Kararnamesi ile farklı illere atamaları yapılan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir YAĞCI ile Savcı ve Hakimler için veda yemeği düzenlendi.

    20 Haziran 2019 Perşembe günü Burdur Serenler Otelde düzenlenen veda yemeğine; Burdur Valisi Hasan ŞILDAK, 58.Piyade Eğitim Alay Komutanı P.Albay Hakan TUTUCU, Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Adem KORKMAZ, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Rıza CAN, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan ÖZDEMİR, Burdur Adalet Komisyon Başkanı Hacı Süleyman ARSLAN, Baro Başkanı Av.Ramazan GEDİK, kamu kurum Müdürleri ile Merkez ve Mülhakat adliyelerde görev yapan Hakim, C.Savcısı ve adliye personeli katıldı.

    Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 31.05.2019 tarih ve 601 sayılı Adli Yargı Kararnamesi ile Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir YAĞCI’nın Muğla Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanmasının yanı sıra, Cumhuriyet Savcıları Hasan ACAR, Ekrem YILDIZ, Cengiz TÜZÜN, Harun KUREŞOĞLU ile Hakimler Ferhat ALTIN, Tayfun VAPUR, İzzet Nesip DOYDUK, Muhammet Emre TOTİK ve Fatma YÜCEL’in de farklı illere ataması yapıldı.

    Sayın Cumhuriyet Başsavcımız başta olmak üzere, ataması yapılan tüm Hakim ve Cumhuriyet Savcılarının yeni görevlerinde başarılar dileriz.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Burdur Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Webmaster : Memduh GÜMEN (Bilgi İşlem Şefi) - Son güncelleme: 30/07/2017