Mehmet Nadir YAĞCI
Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR
ADLİYEMİZDE HEDİYELEŞME VE YARDIMLAŞMA

     Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN'ın hakim, savcı ve çalışan tüm personel arasındaki iletişimin, yardımlaşmanın, kaynaşmanın sağlanması, birlik ve beraberlik duygusunun arttırılması, kurum bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi amacıyla başlattığı, Cumhuriyet Savcısı İsmail ÇAĞLAYAN ÇIRAK'ın, Komisyon Müdürü Sedat EKİZLER ve İdari İşler Müdürlü Ali Rıza GÜNALTAY'ın koordine ederek büyük bir gayret ve titizlikle takip ettikleri yardımlaşma havuzumuza personelimizin neredeyse tamamına yakını katılmışlardır.

     Yardımlaşma havuzu çerçevesinde personellerden doğum, ölüm, düğün, tayin gibi önemli hadiseleri yaşayanlar için çeşitli destekler ve hediyeler takdim edilmiştir.

     Bu kapsamda yeni bebekleri olan Cumhuriyet Savcıları İsmail Çağlayan Çırak, Hidayet Kandemir, Veli KARABACAK, hakimlerimizden Süleyman KUYUMCU, Adli Tıp Doktorumuz Çağlar ÖZKANLI, personelerden Serkan ÇELİK, Yasin ORHAN, Dilara KANDEMİR, Ahmet ÇARKI, Nuray UYSAL, Rabia TAŞVEREN'e birer Cumhuriyet Altını hediyesi takdim edilmiştir. Bu arada ikizleri olan Burdur İcra Müdür yardımcısı Mustafa UYSAL'a iki adet Cumhuriyet Altını hediye verilmiştir.

     Evlenerek dünya evine giren Cumhuriyet Savcısı Ramazan TURHAL'a yine bir Cumhuriyet Altını takdim edilmiştir.

     Emekli olarak aramızdan ayrılan Zabıt Katibi Dudu DÜDEN'e teşekkür plaketi takdimi yapılmıştır.

     Yine adliyemizden tayin olarak giden Cumhuriyet Savcısı Eyüp ÖZDEMİR, personellerden Zabıt Katibi Nurdan AKGÜN, Gülden KIŞ, Fatma MURCAK'a teşekkür plaketi takdimi, İcra Müdür yardımcısı Berat BOZKURT'a hediye takdimi, yine son olarak Sakarya Adliyesine gitmek üzere tayin olan Burçin Evcil'e bir çeyrek altın hediyesi, Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyonu Başkanı tarafından takdim edilmiştir.

     2015 yılı içerisinde adliyemizden tayın olarak aramızdan ayrılan hakim, savcı ve personelllerimize bir kez daha Burdur Adliyesindeki çalışmaları dolayısıyla teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

     Düğünü olan çalışanlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

     Adliyemizin yeni doğan bebeklerine sağlıklı, başarılı, anne ve babaları ile birlikte uzun ömürlü hayırlı bir yaşam diliyoruz.

     Tüm çalışanlarımıza yeni yılda da başarılı, huzurlu ve sağlıklı yıllar temenni ediyoruz. 31/12/2015

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Burdur Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Webmaster : Memduh GÜMEN (Bilgi İşlem Şefi) - Son güncelleme: 30/07/2017