Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı
  14.02.2024

  Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü  arasında “Mahkemelerce Haklarında Tedbir Kararı Verilen Hükümlülerin  Kamuya Yararlı Ücretsiz Çalışma ile  Rehberlik ve İyileştirme Çalışmalarına İlişkini İkili İş Birliği Protokolü” imzalandı.

  Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi  Rektörlük  Binasında yapılan protokol imza törenine Cumhuriyet Başsavcısı Osman KARA , Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi   Rektörü Prof. Dr. Hüseyin DALGAR   ve Denetimli Serbestlik Müdürü Ali İhsan BALABAN katıldı.

  İmzalanan protokol ile  mahkemelerce  haklarında  denetimli serbestlik kararı verilmiş bulunan yükümlülerin topluma kazandırılması için  yapılan iyileştirme çalışmalarına Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi  bünyesindeki akademisyenlerin katılımının sağlanması ve yükümlülerin  ücretsiz olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yerleşkesinde çalıştırılarak toplumsal katılım ile yükümlülerin kurallara uyma becerisi ve çalışma disiplini kazanması, başkalarının haklarına saygı göstermesi, zamanı planlaması, bir meslek edinerek kendi işini kurması veya bir iş edinmesi amaçlanmaktadır.

   

  Adres

  Emek mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No:21 Merkez / Burdur

  Telefon

  0248 233 19 31 - 0248 233 19 33

  Faks : 0248 233 18 28

  E-Posta

  burdurcbsisaretadalet.gov.tr